Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Сумлінні платники податків Харківщини

, опубліковано 14 січня 2022 о 15:25

Сьогодні Герой нашої розповіді ТОВ «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА». Підприємство було засновано у квітні 2000 року і знаходиться у с. Мартинівка Красноградського району Харківської області.

Основні напрямки діяльності ТОВ «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА»: рослинництво, насінництво, тваринництво, приймання і зберігання зерна, надання сільськогосподарських послуг.

Підприємством активно застосовуються сучасні інтенсивні технології вирощування сільськогосподарських культур і виробництва продукції тваринництва. Діє програма переходу на високоінтенсивні енергозберігаючі технології виробництва сільськогосподарської продукції.

На сьогоднішній день площа орних земель складає близько 10 тис га. Сільськогосподарські угіддя розташовані в двох районах Харківської області: Красноградському (7695 га ріллі) та Первомайському (1863 га ріллі).

На підприємстві працевлаштовано близько 300 осіб.

ТОВ «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА» була представлена у номінації «Сумлінний платник податків у аграрній галузі» регіонального туру рейтингу «Сумлінні платники податків 2020».

Вітаємо підкорювача вершини сумлінності і бажаємо подальшої плідної роботи, здійснення планів і задумів. Успіхів і процвітання!