Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Робоча зустріч голови Харківської обласної ради з головою Громадської ради

опубліковано 23 лютого 2022 о 16:28

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко провела робочу зустріч з головою Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігорем Сухановим та головою Комісії з питань бюджету Людмилою Немикіною.

Під час зустрічі було обговорені актуальні питання. Зокрема, питання взаємодії Харківської обласної ради та Громадської ради при ГУ ДПС у Харківській області, а також взаємодії Комітетів Громадської ради з постійними Комісіями облради.

«Між Харківською обласною радою та Громадською радою склалися давні партнерські відносини. Ми і надалі будемо продовжувати розвивати взаємодію з Громадською радою та Асоціацією органів місцевого самоврядування», - зазначила Тетяна Єгорова - Луценко.

 «У рамках співпраці з органами місцевого самоврядування плануємо запрошувати керівництво Харківської обласної ради та її Комісій , а також голів та представників територіальних громад Харківщини, на засідання Громадської ради та засідання Комітетів Громадської ради. Наша спільна мета – покращення соціально-економічного становища нашої області»,- підкреслив Ігор Суханов.

Присутні на зустрічі домовилися підписати Угоду про співпрацю між Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області та Харківською обласною радою. Запланували провести зустрічі активу Громадської ради з керівництвом Харківської облради та інші спільні заходи, під час яких будуть обговорені питання оподаткування. Це, зокрема, питання щодо застосування касових апаратів приватними підприємцями, обліку товарних запасів, змін у податковому законодавстві, податкової амністії тощо.

«Ми співпрацюємо на благо Харківщині та її мешканців,» - такого висновку дійшли учасники робочої зустрічі.