Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наповнення місцевих бюджетів - пріоритет в діяльності державної податкової служби

опубліковано 30 листопада 2022 о 10:45

Заступниця  начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська взяла участь у нараді, що відбулася у Харківській обласній військовій адміністрації.

На захід були запрошені очільники територіальних органів міністерств та відомств України в Харківській області, установ та організацій, а також керівники структурних підрозділів ХОВА.

Головував на нараді – начальник Харківської обласної  військової адміністрації Олег Синєгубов.

Серед питань, що розглядалися: стан справ з наповнення місцевих бюджетів, відновлення державної влади в деокупованих  населених пунктах, розгортання на Харківщині «пунктів незламності».

Як зазначила Лілія Катеринська, забезпечення повноти надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів є пріоритетним напрямком діяльності державної податкової служби. Разом з тим, вагомим важелем у цьому процесі є сумлінність платників податків. Адже на сьогоднішній день законодавством України встановленні певні послаблення для суб’єктів господарювання та громадян в частині сплати ними податків, які йдуть до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, що протягом  січня-жовтня 2022 року до місцевих бюджетів Харківщини надійшло  більше ніж 17,4 млрд грн  податків та зборів.