Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Керівник податкової служби області Василь Гладченко взяв участь у нараді Харківської обласної військової адміністрації

опубліковано 18 січня 2023 о 14:56

В. о.  начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко взяв участь у нараді, що відбулась у Харківській обласній військовій адміністрації.

Головував на заході начальник ХОВА Олег Синєгубов. Серед запрошених – очільники територіальних  управлінь та відомств України в Харківському регіоні, а також керівники структурних підрозділів військової адміністрації області.

Під час заходу обговорювались важливі питання, пов’язані з життєдіяльністю Харківщини. Зокрема мова йшла  про стан розгортання «пунктів незламності», надання гуманітарної допомоги мешканцям деокупованих населених пунктів, виконання соціальних урядових проєктів.

Окремо розглядались питання організації й проведення інформаційних кампаній в регіоні. Зокрема підкреслено, що налагодження чіткого процесу своєчасного інформування громадян є запорукою консолідації суспільства і соціальної стабільності.

Слід зазначити, що з перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України, Головне управління ДПС у Харківській області брало активну участь у роботі телефонної «гарячої лінії» від ХОВА. Харківські податківці  відповідали на запитання, що надходили на «гарячу лінію» і стосувалися податкових норм. Зокрема, громадянам та підприємцям роз’яснювались нюанси податкового законодавства,  а також  їх інформували про роботу податкових інспекцій та ЦОПів.

«Організація стабільної роботи всіх органів влади, а також об’єднання їх зусиль з метою створення нормальних умов життя для громадян, є вагомим вкладом у нашу Перемогу.  Податкова служба Харківщини відповідально ставиться до професійних обов’язків та поставлених перед нею завдань. Разом з тим ми готові до співпраці заради підтримки та допомоги нашим громадянам і відродження  Харківського регіону», - підкреслив в. о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко.