Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Проведено зустріч з майбутніми підприємцями

опубліковано 20 січня 2023 о 10:29

Як розпочати власну справу, яку систему оподаткування обрати, які нюанси ведення бізнесу під час воєнного стану – на ці та багато інших питань надали відповіді та роз’яснення харківські податківці під час зустрічі з молодими майбутніми підприємцями.

Захід відбувся за ініціативи Комунальної установи «Харківський обласний центр молоді». Його керівник звернувся до в. о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василя Гладченка з пропозицією провести навчальний семінар для випускників «Школи молодих підприємців», організатор якої – представник Громадської ради при Головному управлінні ДПС Ельдар Тазбаш. Цю школу започатковано Харківським обласним центром молоді спільно з ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Спікером «навчання від  податкової» виступив В’ячеслав Даценко начальник управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Харківській області.

Спілкування пройшло у форматі діалогу. Учасники заходу мали змогу не лише дізнатися про податкові нюанси, а й отримати відповіді на практичні запитання. Найбільше майбутніх підприємців цікавили відмінності між загальною системою оподаткування та спрощеною. Водночас були запитання щодо надання звітності, зокрема, через Електронний кабінет, та необхідності застосування «касових апаратів» під час певних видів діяльності.

Не залишилась поза увагою й тема Декларування громадянами своїх доходів, в рамках Кампанії декларування 2023 та податкової амністії (одноразове (спеціальне) декларування доходів).

«Податкова служба Харківщини завжди приділяла особливу увагу проведенню навчальних заходів для майбутніх підприємців. Адже виховання податкової культури сьогодні, сприяє сумлінності у сплаті податків у подальшому», - підкреслює  в. о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко.