Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Близько тисячі безоплатних «електронних ключів» за квартал – результат роботи харківських податківців

опубліковано 26 січня 2023 о 08:08

Війна внесла серйозні корективи у життя українців. Але навіть у такий нелегкий період податкова служба Харківщини налагодила свою роботу, один із напрямків якої - надання безоплатних «електронних ключів» для платників податків.

На сьогодні харківські податківці забезпечили функціонування трьох пунктів обслуговування, де громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість безоплатно отримати електронні довірчі послуги від ДПС. Адреси цих пунктів, телефони та режим їх роботи за посиланням: https://ca.tax.gov.ua/etrusted-services.

Лише протягом IV кварталу 2022 року відділом реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Харківській області сформовано 977 сертифікатів відкритих ключів.

Окрім того,  працівники підрозділу надавали та продовжують надавати суб’єктам господарювання та громадянам консультативну допомогу щодо порядку отримання відкритих і особистих ключів, а також алгоритму їх пролонгації.

Один із напрямків консультування – роз’яснення через «гарячу лінію» за телефоном: (057) 702-86-17. Отримати консультацію можна з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 16-00.