Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Комунікаційна податкова платформа - дієвий засіб вирішення спірних питань

опубліковано 16 березня 2023 о 14:40

Днями завдяки Комунікаційній податковій платформі  при ГУ ДПС у Харківській області, платник податків оперативно отримав відповіді та роз’яснення щодо правильності заповнення таблиць даних платника податків. 

Спілкування між суб’єктом господарювання та податковою службою відбулось в онлайн- режимі, на наступний день після отримання електронного листа з окресленою проблематикою. Зазначений лист надійшов від представника платника податків – фахівця Ради бізнес-омбудсмена. 

Слід зазначити, що в запиті було зроблено акцент саме на проведені трьохсторонньої зустрічі та обговоренні, а не на отриманні офіційних роз’яснень. Саме цим і відрізняється комунікація через Комунікаційну податкову платформу від звернення через Електронний кабінет або на офіційну електронну адресу податкової служби.

Нагадаємо, що Комунікаційна податкова платформа запроваджена ДПС України влітку минулого року.  В усіх Головних управліннях ДПС створено спеціальні електронні скриньки,  на які можуть звертатися представники громадських організацій, асоціацій або спілок підприємців. Після розгляду податківцями таких звернень – проводяться відповідні заходи: онлайн-зустрічі, семінари або  засідання «круглих столів».