Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Центр обслуговування платників у м. Ізюм поновив роботу

опубліковано 24 травня 2023 о 16:15

В.о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко разом із очільником Ізюмської районної військової адміністрації Степаном Масельським та Ізюмським міським головою Валерієм Марченком відвідали Центр обслуговування платників Ізюмської ДПІ ГУ ДПС, який днями відновив роботу. 

«Рішення про поновлення роботи Ізюмського ЦОП було прийнято у зв’язку з великою потребою мешканців Ізюмщини в отриманні адміністративних та консультативних послуг від податкової служби. Місто відновлюється, люди повертаються і починає працювати бізнес. Підтримуючи бізнес, ми розвиваємо економіку країни і разом працюємо на Перемогу», - зазначив Василь Гладченко.

Під час свого візиту, керівник податкової служби Харківщини поспілкувався з працівниками Центру обслуговування платників та оглянув приміщення. Також посадовець перевірив наявність плану евакуації співробітників ЦОПу та відвідувачів під час повітряної тривоги.

Слід зазначити, що на сьогоднішній день 24 ЦОП ДПІ ГУ ДПС поновили свою роботу в умовах дії правового режиму воєнного стану та задіяні у наданні адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. З метою забезпечення безпеки відвідувачів та працівників ЦОПи працюють в обмеженому режимі за скороченими графіками роботи, з якими можна ознайомитися на субсайті ГУ ДПС: http://kh.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

Нагадуємо, що для зручності, комфортності платників податків в умовах дії правового режиму  воєнного стану сервісне обслуговування платників податків, зокрема, надання адміністративних послуг, виконання інших функцій сервісного обслуговування, здійснюється в ЦОП незалежно від місця обліку платника податків.