Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про нюанси застосування РРО та ПРРО на «гарячій лінії»

опубліковано 18 вересня 2023 о 15:59

У рамках проведення роз’яснювальної роботи з платниками податків з питань застосування РРО і програмних реєстраторів розрахункових операцій харківські податківці щоденно проводять телефонні «гарячі лінії». Зокрема, сьогодні на запитання відповідала провідний фахівець відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Харківській області Путятіна Олена. Так, надійшло наступне запитання, яке роз’яснив фахівець.

Чи відносяться до розрахункового документу фіскальний чек, який друкується через «Програмний РРО»?

Визначення розрахункового документу встановлено Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» згідно з яким розрахунковий документ –це документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, видатковий чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, отримання (повернення) коштів, торгівлю валютними цінностями в готівковій формі, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ) у випадках, передбачених цим Законом, зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, чи заповнений вручну.

Отже, розрахунковий документ сформований та виданий ПРРО має таку саму юридичну силу, як і розрахунковий документ класичного РРО.