Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Керівник ГУ ДПС у Харківській області Василь Гладченко зустрівся з представниками територіальних громад

опубліковано 14 листопада 2023 о 10:50

В.о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко зустрівся із заступником начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації Русланом Гвілія та з представниками Циркунівської (Лаптій Руслан) та Роганської (Безверхий Максим) територіальних громад. 

Під час заходу мова йшла про шляхи відродження бізнесу на Харківщині та роботу по створенню сприятливих умов для ведення підприємницької діяльності. Зокрема, було зазначено, що для забезпечення якісного обслуговування платників податків у м. Харкові та Харківській області поновили роботу 24 Центри обслуговування платників, у тому числі у м. Ізюм та м. Балаклія. Також спілкувалися про електронні сервіси, які надає ДПС, про мобільний застосунок «Моя податкова» та адміністративні послуги від ДПС тощо. 

«У Головному управлінні ДПС у Харківській області готові надати всю необхідну консультативну допомогу представникам територіальних громад нашого регіону. Ми завжди відкриті та маємо спільну мету – підтримати бізнес і відновити економіку нашої області», - зазначив Василь Гладченко. 

Наприкінці зустрічі представники територіальних громад Харківщини подякували за співпрацю та підкреслили, що завжди отримують від ГУ ДПС у Харківській області необхідну підтримку.