Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбулася спільна нарада

, опубліковано 01 квітня 2021 о 15:36

На примусовому виконанні в органах державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) перебувають виконавчі документи про стягнення податкового боргу та виконавчі документи про стягнення податкового боргу зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на користь держави в інтересах Головного управління Державної податкової служби у Харківській області.

З метою обговорення актуальних питань стану виконання виконавчих документів зазначеної категорії та налагодження дієвої взаємодії між органами державної податкової служби  та державної виконавчої служби 31.03.2021 була проведена нарада за участю керівників відділів державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та представників Головного управління Державної податкової служби у Харківській області.

 На нараді були підведені підсумки роботи державної виконавчої служби за 2021 рік, проведено аналіз стану виконання рішень про стягнення податкового боргу у 2021 році та аналіз щодо виконання рішень про стягнення заборгованості зі сплати з ЄСВ у 2021 (залишок виконавчих проваджень, кількість завершених виконавчих проваджень, у тому числі фактично завершених та зупинених).

Також були висвітлені  причини тривалого виконання рішень зі стягнення податкового боргу та ЄСВ та обговорені проблемні питання, які виникають при взаємодії між органами ДВС та ДПС та шляхи їх вирішення.

Найбільш актуальним питанням є надходження коштів по виконавчим провадженням до бюджету, по яких стягувачом є Держава в особі Головного управління Державної податкової служби у Харківській області.  

Так протягом 2021 року від органів ДВС надійшло коштів в рахунок стягнення податкового боргу коштів на загальну суму 4 914,2 тис грн та в рахунок погашення заборгованості з ЄСВ коштів на загальну суму 76 594,1 тис  гривень.