Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбувся онлайн семінар

, опубліковано 14 квітня 2021 о 15:35

Харківські податківці спільно з центром підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес» та Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області провели семінар на тему: «Що необхідно знати громадянам про декларування своїх доходів». Податкову службу Харківщини представили: заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області - Лілія Катеринська,  заступник начальника управління податкового адміністрування фізичних осіб - В’ячеслав Даценко та фахівець управління податкового адміністрування - Крістіна Проценко. Від Громадської ради у заході взяли участь, зокрема, Олександр Кірш та Ірина Таран. Серед слухачів семінару були представники ОТГ, платники податків Харківської та Дніпропетровської областей.

Спікери розповіли про основні випадки, коли громадяни повинні подати декларацію про доходи за минулий рік, про порядок та терміни надання такої декларації. Особлива увага при цьому приділялася декларуванню доходів, отриманих від надання в оренду земельних паїв та від продажу власної сільськогосподарської продукції та продукції тваринництва. Також, фахівці податкової служби відповіли на питання учасників семінару щодо оподаткування інвестиційних прибутків, про встановлення ставок оподаткування доходів від підприємницької діяльності, заповнення і надання нової форми звітності з податку на доходи фізичних осіб, військового збору та ЄСВ, інші.

Слід відзначити, що це перший семінар, проведений фахівцями Головного управління ДПС у Харківській області в рамках співпраці з центром підтримки підприємницької діяльності «Дія. Бізнес». Попереду заплановано проведення низки таких заходів для ознайомлення платників податків як з новаціями податкового законодавства, так і з вже чинними законодавчими нормативами.