Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Підписано Угоду про співпрацю між Громадською радою ГУ ДПС у Харківською області та Асоціацією органів місцевого самоврядування

опубліковано 09 липня 2021 о 14:58

Документ підписано головою Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Харківській області Ігорем Сухановим та першим віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Миколою Тітовим.

Цей документ став продовженням у розвитку співпраці Головного управління ДПС у Харківській області та Громадської ради з органами місцевого самоврядування Харківщини.

Угодою передбачено втілення ефективних форм співпраці громадськості та органів місцевої влади для вирішення нагальних питань, які цікавлять територіальні громади. Це і спільні роз’яснювальні заходи щодо застосування норм податкового законодавства, і розробка пропозицій  щодо удосконалення та спрощення податкових процедур, і забезпечення  комунікативного зв’язку органів місцевого самоврядування та платників податків з органами ГУ ДПС у Харківській області.

         «Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області буде і надалі сприяти розвитку співпраці органів влади та територіальних громад», - запевнив Ігор Суханов під час підписання Угоди.