Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбулась нарада з питань взаємодії Головного управління ДПС у Харківській області з об’єднаними територіальними громадами Харківського району

опубліковано 28 липня 2021 о 15:48

Під керівництвом голови Харківської районної ради Володимира Кацуби відбулась нарада з питань взаємодії Головного управління ДПС у Харківській області з об’єднаними територіальними громадами Харківського району.

У заході взяли участь фахівці Головного управління ДПС у Харківській області, сільські, селищні, міські голови та представники об’єднаних територіальних громад.

У ході наради обговорено питання стосовно суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території громади, але не сплачують податки у її бюджет, зокрема ПДФО. Крім того, приділено увагу необхідності інвентаризації договорів оренди земельних ділянок на предмет актуальності нормативно-грошової оцінки землі, ставки орендної плати та  земельного податку, а крім того оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, тощо.

Учасники зосередили увагу на необхідності ефективної взаємодії та обміну інформацією, у рамках передбачених діючим законодавством, а також безумовному реагуванню підрозділами ГУ ДПС у Харківській області на факти порушення суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів, що регулюють правовідносини у сфері сплати та збору податків.

Внесено пропозиції щодо визначення головних координаторів співпраці з вирішення поточних питань, створення зручної та інформаційної бази звітності та інформування, можливості надання фахових консультацій, роз’яснень тощо.