Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Керівник податкової служби області Василь Гладченко взяв участь у нараді Харківської обласної військової адміністрації

опубліковано 02 травня 2023 о 16:06

В. о.  начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко взяв участь у нараді, що відбулась у Харківській обласній військовій адміністрації.

Головував на заході начальник ХОВА Олег Синєгубов. Серед запрошених – очільники територіальних  управлінь та відомств України в Харківському регіоні, а також керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

Під час заходу обговорювались важливі питання, пов’язані з життєдіяльністю Харківщини. Зокрема мова йшла  про відновлення об’єктів енергопостачання, проведення посівної кампанії та виконання соціальних програм.

«Об’єднання зусиль всіх органів влади з метою створення нормальних умов життя для громадян, є вагомим вкладом у нашу Перемогу.  Податкова служба Харківщини відповідально ставиться до професійних обов’язків та поставлених перед нею завдань. Разом з тим ми готові до співпраці заради підтримки та допомоги нашим громадянам і відродження  Харківського регіону», - підкреслив в. о.  начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко.