Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Семінар з питань зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних

опубліковано 23 травня 2023 о 15:25

В.о. начальника  Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко взяв участь у просвітницькому семінарі, який організували спільно ДПС України та Всеукраїнська громадської організації «Асоціація платників податків України». Серед учасників цієї онлайн - зустрічі були платники податків – члени АППУ, представники Головних управлінь ДПС і міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з ВПП. Разом з керівником ГУ ДПС області у заході брала участь заступник начальника управління – начальник відділу моніторингу операцій та ризиків управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Юлія П`яташ.

Відео – конференція була присвячена питанням зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. 

Зокрема, під час зустрічі обговорили умови віднесення платника податків до категорії ризикових та порядок дій такого платника у разі визнання його «ризиковим», назвали основні причини зупинки реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі та підстави для неврахування таблиць даних платника податку. Порушили питання експорту товару покупцем – нерезидентом і подальшим діям продавця – резидента та питання віднесення постачальника до переліку ризикових у випадку проведення контрольно-перевірочних заходів у підприємства - покупця. Розповіли про роботу електронних сервісів ДПС.

Окремо приділили увагу розробленим змінам до Порядку зупинення податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11 грудня 2019 року №1165 зі змінами. 

Слід зазначити, що мета таких спільних івентів – надання інформаційної та консультаційної допомоги платникам податків. Тому до порядку денного заходів завжди включаються актуальні питання, які найбільше цікавлять платників.