Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з платниками податків

опубліковано 21 вересня 2023 о 09:27

З метою роз’яснення нюансів застосування реєстраторів розрахункових операцій в. о. начальника Холодногірської ДПІ – начальник відділу податкових сервісів Холодногірської ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області Ганна Панасенко та профільний фахівець відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Харківській області Олена Путятіна провели зустріч з платникам податків на тему: «Податкові зміни, передбачені  Законом України від 30.06.2023 № 3219-ІХ». 

Зокрема, під час заходу розглядались питання щодо застосування «касових апаратів» та відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України від 06.07.1995 № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Також мова йшла про зміни для «спрощенців», податкові борги та офіційне працевлаштування.

Крім того, податківці нагадали учасникам заходу, що листування з ДПС можна здійснювати через Електронний кабінет. Для цього потрібно надіслати Заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет (F/J1391602) або надати її у паперовій формі до Центру обслуговування платників.

Платники податків, спілкуючись з фахівцями ГУ ДПС області, отримали відповіді на свої запитання. У тому числі, щодо умов для отримання податкової знижки.