Головне управління ДПС
у Харківській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

До уваги суб’єктів декларування – працівників Головного управління ДПС у Харківській області!

опубліковано 09 лютого 2022 о 14:01

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС  у Харківській області повідомляє, як дізнатись назву територіальної громади (для зазначення відомостей в адресних блоках декларації)?

Під час адміністративної реформи було змінено адміністративно-територіальний устрій України, який затверджений постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів». Вона містить перелік районів та територіальних громад, які до них входять.

На підставі цих змін розроблено новий Кодифікатор адміністративно- територіальних одиниць та територій територіальних громад, затверджений наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2020 № 290 (зі змінами).

Для того, щоб коректно відобразити в адресному блоці декларації назву району, територіальної громади, рекомендуємо скористатися порталом «Децентралізація» https://decentralization.gov.ua.

У розділі «Новий АТУ» порталу (https://atu.deccntralization.gov.ua) є інтерактивна мапа з інформацією про територіальні громади. Крім того, у цьому розділі можна подивитись атласи всіх областей, де міститься інформація про назви і склад районів, які входять у конкретну область (слід натиснути на конкретну область на блакитній карті).

Нагадуємо, що кампанія декларування триває до 31 березня 2022 року.