Днями начальник відділу інформаційної взаємодії Олександра Волобуєва взяла участь у засіданні щодо затвердження плану проєкту «Школа малого бізнесу».
Проєкт започатковано Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва за сприяння Департаменту економіки Харківської ОВА. Серед учасників — податківці, Громадська рада при ГУ ДПС у Харківській області, Харківський обласний центр зайнятості, науковці та викладачі харківських вишів, представники бізнесу та громадськості.
Метою проєкту є надання молодим підприємцям сучасних знань і навичок для успішного створення та розвитку власного бізнесу, сприяння розвитку ветеранського бізнесу та поширення молодіжного підприємництва в регіоні.
Програма бізнес-семінарів охоплює широкий спектр тем, які забезпечать отримання комплексних знань щодо ведення підприємницької діяльності. На одному з таких занять харківські податківці розкриють питання «Дізнайтеся про існуючі в Україні системи оподаткування для фізичних осіб-підприємців, як ФОП обрати систему оподаткування, які звіти подавати та які податки і збори сплачувати. Електронний кабінет. Нюанси застосування РРО/ПРРО». Анонс заходу буде розміщено на субсайті ГУ ДПС та у соціальних мережах.