Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Харківська ДПІ: засідання «круглого столу» у Харківській районній військовій державній адміністрації

опубліковано 14 вересня 2023 о 10:31

У приміщенні Харківської районної військової державної адміністрації Харківської області відбулося засідання «круглого столу» за участі першого заступника начальника Харківської районної військової державної адміністрації Харківської області Володимира Усова та заступника начальника ДПІ – начальника відділу податкових сервісів Харківської ДПІ Головного управління ДПС Альони Зеленкової з представниками фермерських господарств Дергачівської територіальної громади «Обрій» с. Малі Проходи та СФГ «Промінь» с. Ветеринарне.  

Темою заходу було обговорення проблемних питань по нарахуванню та зі сплатою орендної плати з юридичних осіб, земельного податку з юридичних та фізичних осіб, єдиного податку для платників IV групи, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та сплати мінімального податкового зобов’язання за земельні частки (паї), що розташовані на територіях активних бойових дій.

Альона Зеленкова поінформувала присутніх про роботу Центру обслуговування платників Харківської ДПІ та електронні сервіси від ДПС України. Звернула увагу, що з 01 жовтня 2023 року відновлюється застосування штрафних санкцій за порушення порядку використання РРО/ПРРО (крім порушень, що вчиненні на окупованих територіях або територіях бойових дій).

Володимир Усов зазначив, що у період воєнного стану досягти певних результатів у наповненні бюджетів усіх рівнів та здобути перемогу над ворогом можливо тільки у тісній взаємодії органів місцевого самоврядування, податкових органів та платників податків. 

Захід відбувся у конструктивному форматі, платники податків отримали вичерпні відповіді на свої запитання та друковану продукцію з питань по РРО/ПРРО.