Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Контакти ГУ ДПС у Харківській області

У Головному управлінні ДПС у Харківській області працюють «гарячі лінії»:

«Гарячі лінії» для надання консультацій платникам податків

"Гарячі лінії" з питань оподаткування юридичних осіб

«Гарячі лінії» з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН 

"Гарячі лінії" з питань податкового боргу

Контактні телефони модераторів  Центрів обслуговування платників Головного управління  ДПС у Харківській області

Контактні телефони структурних підрозділів, за якими можна отримати консультації

Також ваші запитання ви можете надіслати у приватні повідомлення на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kharkiv.

 
Поштова адреса:

61057, Харків,

вул. Пушкінська, 46

Канцелярія:

(057) 702-86-04

         706-14-67

Телефон приймальні керівника ГУ ДПС у Харківській області: 702-85-85

Електронна пошта Головного управління ДПС у Харківській області

Офіційна сторінка ГУ ДПС у Харківській області у Facebook:

https://www.facebook.com/tax.kharkiv

 

Офіційна сторінка ГУ ДПС у Харківській області у Instagram:

https://www.instagram.com/tax_service_kharkiv/

Комунікаційна податкова платформа  – це відкритий майданчик для спілкування з представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків, а також народних обранців і членів консультативно-дорадчих й інших допоміжних органів, які представляють позицію громад.

Телефони для консультацій з питань застосування РРО і ПРРО: 702-87-17.

З питань реєстраційних дій, пов'язаних з РРО/ПРРО: 702-86-02, 702-86-27.

Відповідальні особи за надання роз’яснень з питань реєстрації та застосування РРО та/або ПРРО і ведення обліку товарних запасів за місцем продажу товарів: 

-         Бордунова Вікторія Василівна - головний державний інспектор відділу обліку платників та ведення реєстрів управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Харківській області;

 -         Путятіна Олена Василівна - головний державний інспектор відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Харківській області;

-         Капінос Алевтина Валеріївна - головний державний інспектор відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Харківській області.

Відповідальні особи за взаємодію з суб'єктами господарювання під час реєстрації та впровадження РРО/ПРРО у ЦОП ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області

Перелік контактних  телефонів, за якими можна отримати консультації щодо інсталяції та порядку роботи з «Спеціалізованим клієнтським програмним забезпеченням» для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» стосовно формування податкової звітності в електронному вигляді

Контактні телефони фахівців, відповідальних за надання консультацій платників податків з питань заповнення Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб , і сум утриманого з них  податку, а також сум нарахованого єдиного внеску

Номер телефону, з використанням якого можна подати повідомлення про корупцію безпосередньо працівнику управління з питань запобігання та виявлення корупції : (057) 702-87-54, електронна пошта

Графік роботи ГУ ДПС у Харківській області

З понеділка по п’ятницю з 09:00 до 13:00 та з 13:45 до 18:00  (у п’ятницю – до 16:45)

На період дії карантину вносяться зміни в режим роботи ГУ ДПС у Харківській області:

Оновлений графік роботи:

-  робочий день починається о 8 год. і триває до 17 год.;

-  у п’ятницю: з 8 год. до 15 год. 45 хв.;

-  перерва на обід – з 12 год. до 12 год. 45 хв.

Інформаційно-довідковий департамент ((контакт-центр) для отримання інформаційно-довідкових послуг)

Сервіс «Пульс» ДПС (для надання інформації про неправомірні дії чи бездіяльність (можливі корупційні ризики) посадових осіб ДПС та її територіальних органів)

Контакти для надання інформації щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка

Запит на отримання публічної інформації (далі - Запит) відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VІ „Про доступ до публічної інформації” може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:

 -  на поштову адресу: 61057, м.Харків, вул.Пушкінська,46 (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 - на електронну адресу:

-  за телефоном(057) 702-86-01;

в усній формі особисто  посадовим особам відділу розгляду звернень громадян та доступу до публічної інформації  управління  організації роботи Головного управління ДПС у Харківській області.

Спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями -

Громадська приймальня ГУ ДПС в Харківській області - 61057, м. Харків, вул.Пушкінська,46, каб. 116 та в Центрах обслуговування платників м. Харкова та Харківської області.

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної податкової служби

* Примітка: на вказану електронну адресу не надсилаються пропозиції, заяви, скарги громадян, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб, а також питання щодо практичного використання окремих норм податкового законодавства, питання практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи, питання з роз'яснення прав та обов'язків платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, порядку сплати єдиного внеску.

Приймальня громадян:

ГУ ДПС у Харківській області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на території України введено воєнний стан відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), а також з урахуванням оголошеного карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), Головне управління ДПС у Харківській області тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що Головне управління ДПС у Харківській області приймає звернення громадян засобами електронної пошти на офіційні поштові скриньки

 

 у вигляді сканкопії або фотокопії письмового звернення з підписом заявника або підписане кваліфікованим електронним підписом, із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації), або на поштову адресу ГУ ДПС у Харківській області: вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків, 61057.

 Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.


Графік особистого прийому  громадян керівництвом Головного управління  ДПС у Харківській області (завантажити)

Графік особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Головного управління  ДПС у Харківській області  (завантажити)

Згідно Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній податковій службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.06.2020 № 297 (далі – Порядок № 297), запис на черговий прийом до керівництва припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів – за п'ять робочих днів до дати особистого прийому.

Запис на наступний особистий прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДПС у Харківській області здійснюється у приміщенні Головного управління за адресою: Приймальня громадян, вул. Пушкінська, буд. 46, м. Харків.

Отримати додаткову інформацію щодо посадових осіб, до компетенції яких відноситься вирішення питання з яким громадянин звертається, а також здійснити попередній запис на особистий прийом до посадових осіб Головного управління можна в часи роботи установи (понеділок – з 08 год. 00 хв.                 до 16 год. 15 хв., п’ятниця з 08 год. 00 хв. до  15 год. 00 хв.) за телефоном 057-702-86-01 або особисто в приміщенні Головного управління (внутрішній телефон 26-01).

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 10 розділу VIІ Порядку № 297, запис на прийом до керівника територіального органу ДПС проводиться у разі, якщо порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після особистого прийому заступниками керівника територіального органу ДПС.