В точці доступу Ізюмської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області у м. Барвінкове відбулися зустрічі з платниками податків на тему: «Декларування доходів, отриманих громадянами у 2025 році».
Інформаційно-роз’яснювальні заходи для платників податків провела начальник відділу надання адміністративних послуг, організації роботи та документообігу Ізюмської ДПІ Лілія Чулкова.
Під час заходів податківця зазначила, що триває кампанія декларування доходів і конституційний обов’язок кожного громадянина задекларувати свої доходи, з яких не були сплачені податки.
Роз’яснила хто має обов’язково подати декларацію, хто має право на отримання податкової знижки, граничні строки подання декларації про майновий стан і доходи, способи подання декларації, терміни сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору за результатами річного декларування.
Фахівчиня зосередила увагу платників, що подати декларацію можна швидко і зручно за допомогою сервісів від ДПС - Електронного кабінету та мобільного застосунку «Моя податкова» і без відвідування Центрів обслуговування платників.
«Деклараційна кампанія триває до 1 травня 2026 року. Для отримання податкової знижки декларацію необхідно подати до 31 грудня 2026 року включно. Тож встигніть задекларувати доходи вчасно - 30 квітня 2026 року останній термін», - зазначила Лілія Чулкова.
Зустрічі пройшли у форматі діалогу, платники отримали фахові відповіді і практичну допомогу у заповненні декларацій.