Заступник начальника Чугуївської ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області Ірина Воробєй в приміщенні ЦОП провела зустріч з платниками податків на тему: «Декларування доходів громадян».
Під час заходу фахівець повідомила, що з 1 січня 2024 року розпочалась Кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2023 року.
Так, зокрема, роз’яснила питання щодо переліку доходів, які необхідно декларувати; способів та терміну подання декларації; випадків звільнення від обов’язку звітування про свої доходи; а також порядку розрахунку податкової знижки та видів доходів, які враховуються під час визначення її розміру.
Ірина Воробєй нагадала, що отримати довідку про свої доходи можна через Електронний кабінет або у мобільному застосунку «Моя податкова».