Фахівцями відділу податкових сервісів та звітності Шевченківської ДПІ Головного управління ДПС у Харківській області, за участю начальника відділу Людмили Макаренко, провели семінар – практикум у приміщені Центру обслуговування платників стосовно ознайомлення з електронними сервісами Державної податкової служби України та перевагах Е-звітування.
Під час заходу фахівці звернули увагу присутніх, що подання звітності в електронному вигляді має багато переваг, зокрема:
- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;
- конфіденційність інформації;
- оперативність обробки отриманої інформації органом ДПС.
Нагадали, що з 1 січня 2024 року розпочалась Кампанія декларування доходів громадянами, отриманих протягом 2023 року.
Декларацію про майновий стан і доходи можна подати через Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua/) у розділі «ЕК для громадян» – «Податкова декларація про майновий стан і доходи».
Заходи з платниками податків у Шевченківській ДПІ проводяться у форматі діалогу, присутні мають можливість отримати практичні навички у користуванні сервісами ДПС.