Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Електронні сервіси ДПС - на допомогу платникам податків

опубліковано 09 липня 2024 о 09:57

У Шевченківській державній податковій інспекції Головного управління  у Харківській області відбулося засідання «круглого столу» з представниками бізнесу Шевченківського району м. Харкова. Ключовою темою обговорення стали практичні механізми процедури застосування електронних сервісів від ДПС України.  

Фахівці ДПІ проінформували про основні напрямки модернізації інформаційної системи ДПС. Нагадали, що за допомогою застосунку «Моя податкова», платники мають змогу переглядати інформацію про об’єкти оподаткування, направляти запити та отримувати відомості про доходи тощо. 

Зауважили, що  рівень залучення платників податків по Шевченківському району м. Харкова, до надання податкової та іншої звітності в електронному вигляді досягнуто на рівні -   96,5% ( по юридичним особам показник складає  – 96,8%, по фізичним особам – 96,1%).

Станом на 01.07.2024 загальна кількість звітів, наданих засобами комунікаційного зв’язку складає 90 761, всього надано – 94 081 документ. 

Окрім того, фахівці ДПІ нагадали телефон для отримання інформації стосовно оформлення  ключів  електронного цифрового підпису -  (057) 702 20-94.

«Запровадження нових доступних та зручних  електронних сервісів ДПС – це важливий вектор допомоги платникам податків для дистанційного спілкування з податковими органами»,  - зазначила начальниця ДПІ Оксана Скірда.