Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Відбулася робоча зустріч у Шевченківській ДПІ

опубліковано 10 липня 2024 о 08:50

У приміщенні Центру обслуговування платників Шевченківської державної податкової інспекції Головного управління  ДПС у Харківській області відбулась робоча зустріч начальниці ДПІ Оксани Скірди з представниками бізнесу Шевченківського району м. Харкова. Ключовою темою обговорення стали складові механізми процедури повернення помилково та/або надміру сплачених платежів платниками податків. 

Під час заходу   Оксана Скірда проінформувала присутніх про особливості дистанційного подання Заяви на повернення коштів через сервіс ДПС України «Електронний кабінет» за посиланням (https://cabinet.tax.gov.ua), виключно після ідентифікації особи із використанням кваліфікованого електронного підпису чи печатки.

Е-форми Заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені:

J1302001 – для юридичних осіб; 

F1302001 – для фізичних осіб. 

Заяву також можна подати на паперовому носії до територіального органу ДПС за місцем обліку платника податків. 

Також податківиця повідомила, що  з 1 травня 2024 року в Електронному кабінеті платника є доступним отримання Витягу щодо стану розрахунків, тобто документу, що підтверджує стан розрахунків платників з державним та місцевим бюджетами, а також цільовими фондами, починаючи з 2013 року за кожен рік окремо та в розрізі податків,зборів,платежів, а також єдиного внеску. 

 «Повернення помилково або надміру сплачених коштів можливо лише протягом 1095 днів», - зазначила Оксана Скірда.