Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Харківщині до Кампанії декларування доходів громадян долучаються спортсмени

опубліковано 12 лютого 2024 о 14:30

Фахівці Головного управління ДПС у Харківській області зустрілися із тренерами та спортсменами, які мають особисті досягнення у різних видах спорту. Адже завдяки спортивним звитягам вони користуються авторитетом у багатьох громадян та є прикладом для наслідування.

Під час спілкування податківці розповіли про Кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році. Повідомили які доходи підлягають декларуванню та хто має подати Декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік. Підкреслили, що у рамках Деклараційної кампанії 2024 громадяни до 1 травня добровільно декларують свої статки за минулий рік та сплачують податки до бюджету. Зробити це можна через Електронний кабінет з будь-якої точки світу.

Результатом діалогу стала домовленість щодо участі представників спортклубу у Деклараційній кампанії 2024. Відзнято відеосюжет про необхідність добровільно декларувати доходи та сплачувати податки. Зазначений відеоматеріал найближчим часом буде розміщено на субсайті та у соціальних мережах ГУ ДПС.