Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Харківщина: сплачено понад 11,8 млрд гривень єдиного внеску

опубліковано 08 липня 2024 о 14:00

За січень - червень 2024 року платники податків м. Харкова та області перерахували до спеціального фонду 11 829 646,7 тис грн єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. У тому числі у червні на рахунки Головного управління ДПС у Харківській області надійшло коштів єдиного внеску у сумі 2 208 970,2 тис гривень.  Це на 1 563 182,7 тис грн перевищує відповідні надходження у І півріччі минулого року (у червні - +218 489,1 тис грн). Про це повідомила начальник управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Головного управління ДПС у Харківській області Світлана Оніщенко.

Вона підкреслила, що єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких сплачуються пенсії, забезпечуються виплати по безробіттю та у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

«Ми вдячні всім платникам податків, які вчасно сплатили єдиний внесок та забезпечили фінансування соціальних гарантій від держави», - зазначила Світлана Оніщенко. 

Нагадуємо, що актуальні рахунки для сплати платежів, у тому числі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, розміщені на субсайті Головного управління ДПС у Харківській області: https://kh.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv