Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Відбулася чергова онлайн зустріч з платниками податків

опубліковано 05 червня 2024 о 11:01

Сьогодні відбулася  чергова онлайн зустріч з платниками податків м.Харкова і області.

Під час заходу фахівці Головного управління ДПС у Харківській області розповіли про податкові сервіси: «Електронний кабінет», Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) і  мобільний застосунок «Моя податкова». Зокрема нагадали, що за допомогою «Електронного кабінету» можна отримати  інформацію з реєстрів, надавати звітність,   сплачувати податки,  переглядати інформацію щодо заборгованості  по платежам, здійснювати листування з податковими органами тощо. 

Також податківці повідомили про порядок реєстрації РРО/ПРРО, нюанси їх застосування та  штрафні санкції, які діють у разі порушень при  реалізації підакцизної продукції.

Окрім того нагадали присутнім про необхідність приведення у відповідність основного виду діяльності, заявленого при реєстрації (згідно з Класифікацією видів економічної діяльності ДК 009:2010 Національного класифікатора України), до фактичного виду діяльності, який здійснюється суб’єктом господарювання.

Звернули увагу присутніх, що скористатися правом на застосування податкової знижки за витратами минулого року можна до 31 грудня 2024 року (включно).

Наприкінці зустрічі фахівці ГУ ДПС надали  вичерпні відповіді на всі запитання присутніх.