Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про актуальні питання оподаткування – під час зустрічі

опубліковано 07 червня 2024 о 10:55

Сьогодні відбулася   онлайн зустріч з платниками податків м.Харкова та області.

Під час заходу фахівці Головного управління ДПС у Харківській області розповіли про порядок реєстрації РРО/ПРРО, нюанси їх застосування та  штрафні санкції, які діють у разі порушень при  реалізації підакцизної продукції. 

Також спікери повідомили про  податкові сервіси: «Електронний кабінет», Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР) і  мобільний застосунок «Моя податкова». Зокрема нагадали, що за допомогою «Електронного кабінету» можна отримати  інформацію з реєстрів, надавати звітність,   сплачувати податки,  переглядати інформацію щодо заборгованості  по платежам, здійснювати листування з податковими органами тощо.

Окрім того звернули увагу присутніх, що скористатися правом на застосування податкової знижки за витратами минулого року можна до 31 грудня 2024 року (включно). 

Зазначили , що під час широкомасштабної війни дуже зручно надавати звітність в електронному вигляді.

Податківці нагадали присутнім про необхідність приведення у відповідність основного виду діяльності, заявленого при реєстрації (згідно з Класифікацією видів економічної діяльності ДК 009:2010 Національного класифікатора України), до фактичного виду діяльності, який здійснюється суб’єктом господарювання.

Наприкінці зустрічі фахівці ГУ ДПС надали  вичерпні відповіді на всі запитання присутніх.