Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Онлайн зустріч з актуальних питань податкового законодавства

опубліковано 10 липня 2024 о 11:30

Фахівці  Головного управлінні ДПС у Харківській  області провели онлайн зустріч з платниками податків.

Під час заходу податківці повідомили про удосконалення процесів ведення обліку платежів та створення різноманітних  сервісів ДПС України.

Зокрема, за допомогою сервісу «Електронний кабінет» можна листуватися з податковими органами, сплачувати податки, отримувати витяги, зокрема, Витяг щодо стану розрахунків з бюджетами та сплати єдиного внеску тощо.

Також розповіли про порядок реєстрації  РРО/ПРРО, особливості їх використання, які штрафні санкції наразі діють у випадках  порушень при реалізації підакцизної продукції, відсутності ліцензій тощо.

Окрім того нагадали, що реалізувати право на податкову знижку за витратами 2023 року  громадяни можуть до кінця поточного року. Для цього необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2024 року (включно). 

Також зазначили, що податкову декларацію на отримання податкової знижки можна надати в електронному вигляді за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова». 

 Акцентували увагу присутніх, що реалізувати право податкову знижку можуть тільки ті громадяни, яким виплачувалась  офіційна заробітна плата та сплачувався податок на доходи фізичних осіб.

На всі запитання учасників заходу фахівці ГУ ДПС надали вичерпні відповіді.