Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Харківській ДПІ відбулася зустріч

опубліковано 01 лютого 2024 о 10:40

У Центрі обслуговування платників Харківської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Харківській області відбулася чергова зустріч з платниками податків за участі начальника Харківської ДПІ Сергія Музики з питань застосування податкового законодавства та електронних сервісів ДПС. 

Під час заходу податківець розповів присутнім про особливості подання податкової та фінансової звітності за допомогою Електронного кабінету. Звернув увагу на обов’язок застосування РРО чи програмних РРО платниками, які здійснюють продаж товарів за готівку чи підакцизних товарів. 
Повідомив, що з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2023 року. Декларацію про майновий стан і доходи слід подавати за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28.08.2023 №467, у термін до 01 травня 2024 року (30 квітня). Скористатись правом на податкову знижку можна протягом усього поточного року.

Також під час зустрічі було доведено, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України:

- особисто або уповноваженою особою; 

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». 

Наприкінці заходу, кожен платник отримав вичерпні відповіді на свої запитання.